Anasayfa   |   Gizlilik Bildirimi
 
  Gizlilik Bildirimi
 
Her türlü kişisel bilginiz tam onayınız ile Unmaş veri tabanına iletilecektir. Onayınız bulunmadığı taktirde kişisel bilgilerinizi yüklemeyiniz.

Unmaş, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla gönüllü olarak sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, vb.) yasal zorunluluklar (örneğin bir mahkeme kararı ile talep edilmesi hali) dışında açıklamaz, üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz ve/veya hiçbir şekilde kullandırmaz.

Ziyaretçilere ait bilgiler Unmaş tarafından güvenli biçimde saklanmaktadır. Ziyaretçi, kişisel bilgilerinin, gerekli görülen hallerde Unmaş’ ın bağlı şirketlerine iştiraklerine, doğrudan ve dolaylı ortaklarına aktarılmasına muvafakat etmiş sayılacaktır.

Unmaş bu bilgileri size basılı yayınlar/yazışmalar ve elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek amacıyla kullanabilir.

Unmaş, sitedeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Unmaş’ ın Gizlilik İlkeleri'ne uyacağını garanti etmez. Bu nedenle kişisel herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.
 
   
 
© Copyright 2012 Unmaş A.Ş. Tüm Hakkı Saklıdır. Site Haritası  |  Kullanım Koşulları  |  Gizlilik Bildirimi  |  Bize Ulaşın  |  Bilgi Toplumu Hizmetleri